O nas

Aktywna Strona Życia jest stowarzyszeniem, które zrzesza miłośników sportu i aktywnych form wypoczynku. Jesteśmy społecznością ludzi, którzy chcą propagować aktywny styl życia – nie tylko w teorii, aktywna strona życia to przede wszystkim ruch i wiedza, jak go wykorzystać, aby osiągnąć swoje cele i dotrzeć do wytyczonej mety.

Naszą pasją jest sport w jego najczystszej postaci.

Jeśli lubisz biegać, pływać, jeździć na nartach lub rowerze, spacerować … bez względu na wiek, płeć czy zawód – możesz odkryć z nami swoją własną, aktywną stronę życia. Nasza działalność związana jest m.in. z organizacją otwartych treningów sportowych, wyjazdów na zgrupowania sportowe,  konsultacjami dietetycznymi i treningowymi.

Jako grupa Bikershop posiadamy dostęp do różnego rodzaju sprzętu sportowego, jako profesjonaliści – dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Współpracujemy z zawodnikami (triathlon, bieg, pływanie, kolarstwo, narciarstwo) – profesjonalnymi i amatorami – wszyscy jednak mamy tę samą pasję – sport.

Wychodząc z założenia, że im nas więcej tym weselej zapraszamy w nasze progi wszystkich pasjonatów sportu – amatorów, zawodowców, dzieci, wnuków, dziadków i przyjaciół. Pragniemy, aby „barwy” naszej organizacji, idee, zainteresowania i motywacje, które napędzają w nas sportowego ducha stały się dla nas wspólnymi. W naszej ofercie znajduje się również możliwość uczestnictwa w rozlicznych wydarzeniach o profilu sportowym, starty na zawodach, maratonach, Mistrzostwach – razem się do nich przygotujemy po to, aby w krótkim czasie wspólnie spotkać się na mecie. Czeka nas jednak sporo pracy.

Tym samym oferujemy otwarte treningi nastawione na poprawę techniki i umiejętności w zakresie pływania, biegania, jazdy na rowerze oraz narciarstwa. A może chcesz zgubić kilogramy? Pomożemy! W Aktywnej Stronie Życia nikt nie jest skazany tylko na siebie, a wszystko ma swoją przyczynę, cel oraz skutek. Skupiamy się na realizacji celów. Pomagają nam w tym nasi członkowie – profesjonalni i przygotowani do swojej pracy (i pasji) trenerzy, którzy od lat zajmują się sportem, startują w zawodach (na koncie mają już sporo osiągnięć, a bagaż doświadczeń aż pęka w szwach!) oraz zawodnicy, którzy swoim stylem życia i bycia zachęcają do aktywności.

Z sylwetkami naszych sportowych bohaterów możecie zapoznać się na naszej oficjalnej stronie internetowej ASŻ.

Zrzeszonym „Aktywnym” oferujemy możliwość uzyskania trzech rodzajów kart członkowskich, które – w zależności od typu  – uprawniają do zniżek w sklepach zaprzyjaźnionych marek (m.in. Bikershop, BCS, ), oferują rabaty na różnego rodzaju produkty i usługi (wyjazdy na zgrupowania sportowe i rekreacyjne, obozy odchudzające, poprawiające wydolność, udział w treningach, otrzymanie koszulki bądź stroju sportowego, monitorowanie postępów członków itp.).

Członkom umożliwia się również uczestnictwo w zorganizowanych grupach treningowych (treningi odbywają się bez względu na liczbę uczestników) jak również konsultacje z trenerem i dietetykiem, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości, odpowiedzą na każde (nawet to z kategorii: najtrudniejsze) pytanie. Dostępni są dla członków o każdej porze dnia i nocy – nie pozwalamy sobie na utratę motywacji – jeśli tracić, to tylko zbędne kilogramy! Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować każdą osobę na wybrane zawody, w związku z czym tworzyć się będą zorganizowane grupy, trenujące w celu startu w danym wydarzeniu sportowym.

Szczególnie umiłowaliśmy sobie dyscypliny związane  z triathlonem – pływanie, bieganie oraz jazdę na rowerze (żaden typ/rodzaj roweru i szosy nam nie straszne!). Wiemy jednak, od czego zacząć – dlatego też w naszej ofercie znalazło się coś, co sprawi, że trening staje się bardziej skuteczny, a nasze ciało i jego możliwości – sprecyzowane – badania wydolnościowe oraz bikefitting – czyli dostosowanie roweru do jego użytkownika (i nie mówimy tutaj o kolorze ramy).

Nasza działalność związana jest również z organizacją różnego rodzaju szkoleń i wykładów, które dotyczą ciekawych, niejednokrotnie nurtujących tematów związanych z szeroko pojętym sportem, zdrowiem, odżywianiem, sprzętem treningowym. To Wy decydujecie o czym chcielibyście posłuchać, my – słuchamy waszych sugestii. Posiadamy w swoich szeregach doświadczonych zawodników (już kilka lat temu przeszli na aktywną stronę życia)  piękni, młodzi i bogaci… w doświadczenia – z chęcią podzielą się tym, co potrafią i czego nauczyły ich starty w zawodach, ciężkie treningi i pasja, która łączy nas wszystkich.

A jeśli jeszcze nie połączyła Was ze sportem miłość od pierwszego wejrzenia – nic straconego! Aktywna Strona Życia jest otwarta dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania – szkółka pływacka dla małych i dużych dzieci oraz rodziców, treningi rowerowe i biegowe – w kategorii początkujących i dla tych z „wyższej szkoły jazdy.

Jesteśmy aktywni, ambitni i bardzo zdeterminowani, aby osiągnąć to, czego pragniemy – chyba nie masz wątpliwości, że warto do nas dołączyć?

Zapraszamy do sklepu Bikershop w Krakowie przy ul. Czarnowiejskiej 6, gdzie spotkać można naszych trenerów i wykwalifikowanych sprzedawców, którzy odpowiedzą na każde pytanie w zakresie treningów, pomogą Ci wybrać najlepszy sprzęt, udzielą informacji o tym, jak zostać Aktywnym.

W planach mamy również spotkać się z Wami w szkołach, aby dodać nieco pikanterii schematycznym lekcjom wychowania fizycznego. Widzimy się na naszej stronie internetowej, znaleźć będzie można wiele ciekawych artykułów, relacji, nowości oraz  zdjęć z dziedzin takich jak: triathlon, pływanie, bieganie, kolarstwo, narciarstwo, (także letnie)

Do zobaczenia po aktywnej stronie życia!