Aktywna Strona Życia na Expo Cracovia Maraton 2014

W dniach 15–17.05 odbyły się w Krakowie targi EXPO, będące z pewnością ważnym wydarzeniem towarzyszącym Cracovia Maraton. Sportowcy – ci profesjonalni i amatorzy, miłośnicy biegania i sportów wszelakich zapoznać się mogli z ofertą wielu firm i marek.

Aktywna Strona Życia na Expo Cracovia Maraton 2014 – GALERIA!

EXPO daje możliwość spotkania się z przedstawicielami wielu firm osobiście w jednym miejscu, porównanie ofert, uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące najlepszego sprzętu, gadżetów i wiele, wiele innych. Przez cały tydzień Kraków w strugach deszczu przygotowywał się do niedzielnego maratonu, odbywały się także inne biegowo-sportowe atrakcje jak bieg nocy, mini-maraton, bieg RMF FM czy wyścigi na rolkach. Niedziela okazała się być dla biegaczy łaskawa. Wszyscy zobaczyliśmy w końcu słońce!

Na EXPO nie mogło zabraknąć także i nas. Asia i Wojtek dzielnie reprezentowali Bikershop oraz Aktywną Stronę Życia. Pierwszy dzień był jednak nieco senny, a deszcz skutecznie odstraszał krakowian od jakiejkolwiek aktywności. W kolejne dni pogoda już nie zniechęcała, a okazja do zapoznania się z EXPO wygrała – odwiedziło nas bardzo wielu klientów. Asia i Wojtek przygotowali nasze piękne i dobrze zaopatrzone stoisko i aktywnie oraz z entuzjazmem rozmawiali z zainteresowanymi (mniej zainteresowanym bądź niezdecydowanym zwiedzającym tragi wręczali materiały promocyjne). Zadanie było bojowe. Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że oferta sklepu Bikershop uległa bardzo pozytywnej zmianie i powiększeniu – zagościł w niej bowiem sprzęt przeznaczony do trenowania triathlonu, a naszą kadrę zasilili wykwalifikowani trenerzy. Było się więc czym chwalić. W naszej ofercie znajdują się obecnie pianki do pływania czy też  przeznaczone do triathlonu buty (jedne z nich uznane zostały za przedstawicielki płci pięknej za hit sezonu!). Wśród prezentowanych na EXPO przez nas rowerów również znalazł się faworyt – czarno-różowy rumak 😉

Kraków odnotowuje ogromne zainteresowanie sportem. Nie tylko podczas zorganizowanych wydarzeń tak jak Cracovia Maraton – na ulicach, błoniach, w parkach i na alejkach – biegający bądź truchtający. Jeśli jeszcze nie biegasz, dajemy Ci 100% gwarancję, że zaczniesz. Pozytywnego biegowego bakcyla łapie się niewiadomo skąd i kiedy. Obserwujemy również inną tendencję, gdy… gdy bieganie to (już) za mało. Do biegania dokładasz rower, jesteś coraz bardziej pewny, zaawansowany i głodny wrażeń. Do mieszanki dochodzi pływanie, ot tak, po prostu i… interesujesz się triathlonem. A jeśli nie ty, ktoś obok ciebie, ktoś w telewizji, ktoś z sąsiedniego bloku. Wychodzimy temu naprzeciw! Na EXPO po raz pierwszy zaprezentowaliśmy również bogatą ofertę sprzętu, jakiego jeszcze u nas nie było.

Triathlonowa oferta Bikershop obejmuje także produkty takich marek jak: Caramo, Fuji, Quintana Roo, Zoot, Asics, Mizuno, Arena, Speedo, Northwave, Prologo, Selle Italia, Puma, Sigma, Suunto, Polar i inne.

Dziękujemy Wam za obecność, odwiedziny i zainteresowanie. Zapraszamy ponownie do sklepu przy Czarnowiejskiej 6. Mamy nadzieję, że za dopomogą zakupionego u nas sprzętu spełnicie swoje sportowe marzenia! 😉

Komentarze