O mnie

Pojawienie tego bloga miało związek z wielkimi zmianami w moim życiu – uniwersytet następnie pierwsza praca oraz nowe znajomości. Chciałem, by był odskocznią od codzienności i wyrażać siebie oraz indywidualne spostrzeżenia na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – w tym momencie blog działa prężnie, a natomiast Ty możesz poznawać moją osobę od różnych stron.
Co przeczytasz na blogu?
Teksty dotyczą rozmaitych dziedzin – studiów, pracy, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu i wielu innych. Jednym słowem – jest w nich wszystko to, co mnie ciekawi, pasjonuje i co daje mi radość w życiu. Dzięki temu masz pewność tego, że to z czym zapoznasz się na niniejszym blogu jest wynikiem pasji oraz wiedzy.
Mój blog jest również sposobem na porozumiewanie się z osobami go odwiedzającymi – zawsze odpowiadam na wszelkie spostrzeżenia komentujących i udzielam się w dyskusjach, które odbywają się pod opublikowanymi wpisami. Chcę w ten sposób tworzyć społeczność która jest już tera nadzwyczaj duża.Zapraszam do lektury!
Wierzę, że spędzisz na tym blogu miłe chwile!